Groźne zderzenie w centrum Olsztyna. Są poszkodowani [ZDJĘCIA]

Data dodania: 2019-01-10 14:21:52, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Groźne zderzenie w centrum Olsztyna. Są poszkodowani [ZDJĘCIA]
Fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

Dziś po godz. 13 doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Na skrzyżowaniu w centrum Olsztyna zderzyły się dwa samochody osobowe. Jeden z kierujących trafił do szpitala.

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło na skrzyżowaniu ulic Erwina Kruka i Mazurskiej w Olsztynie. Zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe. W wyniku uderzenia jedna osoba trafiła do szpitala, a drugiej ratownicy medyczni udzielili pomocy na miejscu.

W akcji biorą udział wszystkie służby ratunkowe.

Komentarze (6)

Dodaj swój komentarz

 • Katon 2019-01-18 13:41:49
  Dabrowszczacy walczyli z faszyzmem i są chwaleni przez Hiszpanow.Gdzie znane w Polsce haslo: za naszą i waszą wolność. Wstyd że IPN po swojemu interpretuje historię.
  Odpowiedz Oceń: 2 2 Zgłoś treść
 • Kudo 2019-01-11 13:12:36
  Proponuję jeszcze trochę dziur porobić na drodze dla bezpieczeństwa albo postawić chopki i sygnalizacje to takie olsztynskie.w ostateczności tramwaje puscuc.
  Odpowiedz Oceń: 5 2 Zgłoś treść
 • docho 2019-01-10 20:36:19
  Dąbrowszczacy to Polacy co wybrali słuzbę wojskową w obcym wojsku , więc krótko ZDRAJCY za co zostali pozbawieni polskiego obywatelstwa. Po II wojnie światowej w wyniku której Polska straciła suwerennośc na rzecz ZSRR zdrajcy zostali bohaterami. Jednak nie Polski ale ZSRR. Kurica nie ptica a Polisza nie zagranica.
  Odpowiedz Oceń: 6 24 Zgłoś treść
 • jesien 2019-01-10 15:53:43
  w tym miejscu nie ma ulicy Kruka
  Odpowiedz Oceń: 19 4 Zgłoś treść
 • b.olsztyniak 2019-01-10 15:27:52
  chyba Dąbrowszczakow
  Odpowiedz Oceń: 22 4 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.