Groźna sytuacja w centrum miasta. Z kamienicy odpadł tynk [ZDJĘCIA]

Data dodania: 2019-06-14 15:33:19, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Groźna sytuacja w centrum miasta. Z kamienicy odpadł tynk [ZDJĘCIA]
Fot. SM Olsztyn, Marcelina Mikułowska, Artur Tucholski / Olsztyn.com.pl

Dziś na ul. Mickiewicza doszło do niebezpiecznej sytuacji. Z kamienicy odpadł tynk. Na miejscu pracowali strażnicy miejscy i strażacy, którzy usunęli luźne elementy tynku.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dziś na ul. Mickiewicza. Patrolujący teren strażnicy miejscy zauważyli spadający na chodnik tynk z jednej z kamienic. Funkcjonariusze zabezpieczyli teren, a wezwani na miejsce strażacy usunęli luźne elementy tynku.

Strażnicy na miejsce wezwali inspektora z nadzoru budowlanego, który przeprowadzi szczegółową kontrolę stanu technicznego budynku.

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

  • EKU 78 87 400 2019-06-17 01:32:30
    Arbuz grzym przymierza się do przebudowy dworca i ma na to pieniądze a w ogóle nie myśli o starych zabytkowych kamienicach które zostały po Niemcach
    Odpowiedz Oceń: 2 1 Zgłoś treść
  • Rozum 2019-06-16 07:46:12
    Pod żadnym pozorem nie wolno tego naprawiać. Broń was Panie Boże przecież to zabytek Prawda Panie konserwatorze. Nie wolno przecież tynkować i naprawiać kamienic. Tak jak to miało miejsce na Zatorzu. Zimno Panu to ociepli sobie Pan mieszkanie od środka.
    Odpowiedz Oceń: 5 2 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.