Gorąco wokół stadionu - zobacz relację wideo!

Data dodania: 2010-01-09 16:50:08, kru
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

Blisko trzy godziny trwało spotkanie konsultacyjno-informacyjne na temat budowy stadionu piłkarskiego w Olsztynie. Wprawdzie żadne konkretne terminy nie padły, jednak zebrani mogli poczuć, iż miastu zależy na nowoczesnym obiekcie piłkarskim.

Prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz, wraz z przedstawicielami warszawskiej firmy konsultingowej przedstawili dokładne analizy dotyczące budowy nowego stadionu. Wnioski płynące z raportu były dość jasne - miastu potrzebny jest stadion najwyżej z 12 tysiącami miejsc. Zebrani nie otrzymali natomiast odpowiedzi na pytania, kiedy budowa mogłaby się rozpocząć lub też jak długo może trwać projektowanie całego kompleksu.

Prócz przedstawicieli Rady Miasta, szkoleniowców i piłkarzy na spotkaniu licznie stawiła się grupa kibiców OKS-u, która w drugiej części spotkania zasypała pytaniami prezydenta miasta, jak również przedstawicieli firmy konsultingowej.

Źródło: własne

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.