Gdzie jest Radek? Służby przeczesywały teren za ulicą Jakubową [ZDJĘCIA]

Data dodania: 2019-01-12 17:22:30, kru
Ostatnia aktualizacja 2019-01-13 20:39:01
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Gdzie jest Radek? Służby przeczesywały teren za ulicą Jakubową [ZDJĘCIA]
Przeczesywanie terenu za ulicą Jakubową w Olsztynie
Fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

Trwają poszukiwania 19-letniego Radosława Zalewskiego, który zaginął w sylwestra i od tamtej pory nie daje znaku życia. Sobota była kolejnym dniem, w którym olsztyńskie służby przeczesywały teren w pobliżu ulicy Jakubowej.

Z całą pewnością jest to jedna z najbardziej zagadkowych i skomplikowanych akcji poszukiwawczych w ostatnim czasie, w której biorą udział olsztyńskie służby. Wiele niejasności, czy też ciężki do przeczesania teren utrudniają działania.

19-letni Radosław Zalewski, mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej, przyjechał do swoich znajomych do Olsztyna, aby wspólnie przywitać Nowy Rok. Na godzinę przed północą opuścił on prywatkę przy ulicy Stawigudzkiej i odszedł w nieznanym kierunku.

Kilka dni temu policjanci ustalili, że mężczyznę zarejestrowała jedna z kamer przy ulicy Złotej, gdzie natychamiast przerzucono sprzęt i ludzi. Do sprawy włączono również psy tropiące z Poznania, które podjęły trop.

- Ślad poprowadził za ulicę Jakubową - informowali policjanci pracujący nad sprawą.

W sobotę służby przeczesywały teren między ulicą Popiełuszki, Jakubową a rzeką Łyną. Niestety, jak do tej pory bez efektów.

Nad sprawą zaginięcia 19-latka pracuje kilkudziesięciu policjantów służby prewencyjnej i kryminalnej, specjaliści ds. poszukiwań osób zaginionych z Polskiego Czerwonego Krzyża, funkcjonariusze z Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej.

Policjanci cały czas proszą o jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego. W tej sprawie najlepiej jest się skontaktować z Komendą Miejską Policji w Olsztynie osobiście przy ulicy Partyzantów 23 lub telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 89 522 34 24.

Wiadomości dotyczące zaginionego 19-latka można również przekazywać osobie bezpośrednio nadzorującej akcję poszukiwawczą pod nr tel. 605 549 341.

SYNU! Jeśli boisz sie wrócić czy obawiasz się konsekwencji to niczym sie nie martw, tylko wróć do domu. Wszyscy na Ciebie czekają!

Opublikowany przez Agnieszka Zalewska Wtorek, 8 stycznia 2019

Komentarze (7)

Dodaj swój komentarz

 • ythnsrthb 2019-01-13 12:38:03
  a co na to jasnowidz Jackowski? ktoś go pytał? Byłby ciekawszy srtykuł. postarajcie sie przypytajcie wróżki.
  Odpowiedz Oceń: 4 5 Zgłoś treść
 • Kudo 2019-01-13 10:04:43
  Radek chciał se piwko strzelić ale jest prohibicja w tym wiesniacki Olsztynie to szedł przez pola lasy w poszukiwaniu stacji benzynowej poza granicami
  Odpowiedz Oceń: 4 7 Zgłoś treść
 • A123 2019-01-12 19:59:52
  Uwaga! Detektyw Weremczuk & Wspólnicy poszukuje informacji na temat właściciela pojazdu, który w Sylwestrową noc przejeżdżał ulicą Nad Łyną, Bartąską, Jakubową i odjechał w kierunku Bukowskiego. Może być to ciemny Ford Mondeo bądź podobny sedan ciemnego koloru. Właściciel pojazdu może mieszkać w okolicy podanych ulic. https://www.facebook.com/szukamyradka/photos/a.517335752104012/520129311824656/?type=3&theater
  Odpowiedz Oceń: 0 2 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.