Gdzie jest Radek? Prywatny detektyw sprawdza wątki i składa zawiadomienie do prokuratury

Data dodania: 2019-01-08 14:19:13, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Gdzie jest Radek? Prywatny detektyw sprawdza wątki i składa zawiadomienie do prokuratury

Olsztyńskie służby kolejną dobę poszukują zaginionego w noc sylwestrową 19-letniego Radosława Zalewskiego, który przyjechał do Olsztyna z Ostrowi Mazowieckiej. Do poszukiwań włączył się wynajęty przez bliskich Radka detektyw, który poinformował, że chłopak mógł paść ofiarą przestępstwa.

Olsztyńscy policjanci kolejną już dobę poszukują 19-letniego Radosława Zalewskiego, mieszkańca Ostrowi Mazowieckiej, który zaginął w noc sylwestrową w Olsztynie. Tu właśnie spędzał czas ze znajomymi, którzy widzieli go po raz ostatni na godzinę przed północą. Od tamtej pory ślad po nim zaginął. Służby sprawdzają wszystkie sygnały, które są zgłaszane przez mieszkańców miasta. Póki co jednak policja nie ma w tej sprawie żadnego przełomu.

Do poszukiwań Radka włączył się prywatny detektyw, którego wynajęli bliscy zaginionego.

Ten poinformował, że z jego ustaleń wynika, że Radosław Zalewski mógł paść ofiarą przestępstwa.

- Od dwóch dni pracujemy nieustannie, zarówno w terenie jak i prowadząc kampanię na portalu Facebook. Dziękujemy za pomoc w poszukiwaniach wszystkim zaangażowanym. Niestety po zebraniu przez nas informacji postanowiliśmy złożyć zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez co najmniej dwie osoby. W naszej ocenie mogły one doprowadzić do nieumyślnego spowodowania śmierci Radka. Jednocześnie jako pełnomocnicy rodziny będziemy wnioskować o nadanie statusu pokrzywdzonej – mamie Radka. Będziemy Państwa informować o dalszych ustaleniach jednocześnie prosimy o wstrzymanie się z rzucaniem oskarżeń w kierunku uczestników zabawy sylwestrowej. Na osądy przyjdzie czas, najpierw znajdźmy Radka.

Komentarze (12)

Dodaj swój komentarz

 • xyz09 2019-01-10 17:52:01
  Myślę,że policja już znalazła ciało lub miejsce w którym mógł przebywać Radek. Widziałam fotkę na którym policja przeczesuje teren. Odgrodzili go żółtą taśmą, natomiast 2 godziny później prywatny detektyw w imieniu rodziny złożył zawiadomienie o nieumyślnym spowodowanie śmierci.
  Odpowiedz Oceń: 1 1 Zgłoś treść
 • Spacerowicz 2019-01-10 14:28:51
  I tak mysle ze moze ktos go porwal albo potracil autem a moze przeszukac mieszkania i piwnice w okolicy...mam nadzieje ze chlopak sie znajdzie jednak caly i zdrowy . Wspolczuje rodzicom.
  Odpowiedz Oceń: 1 1 Zgłoś treść
 • Spacerowicz 2019-01-10 14:25:07
  Wieczorami i w nocy zawsze po Jarotach szaleja gowniarze od Witosa az na Bartag. Czasami chodze na spacer w kierunku na Bartag od ul.Witosa. Jakis czas temu podjechalo czarne BMW i przyhamowalo przy mnie. Troche sie przestraszylem ze jakies lobuzy czegos chca.Postali chwile jakby obserwujac i powoli odjechali. Dwa razy tak bylo przed Sylwestrem. Moze to nic waznego. Ale ja odnooslem wrazenie ze cos kombinowali. Niestety bylo ciemno oprocz czarnego i BMW nic wiecej nie bylo widac nawet kierowcy.
  Odpowiedz Oceń: 6 0 Zgłoś treść
 • xyz09 2019-01-10 10:16:24
  Jezioro Bartążek
  Odpowiedz Oceń: 1 0 Zgłoś treść
 • Bob6666 2019-01-09 12:12:39
  Na innym portalu wiadomość, że 17 razy dzwonił do kolegi Konrada, z którym przyjechał, a który wynajmuje to mieszkanie, ale Konrad miał wyłączony telefon, dzwonił też wiele razy do pozostałych kolegów. W okolicy Żabki, gdzie rzekomo miał być Radek, jak się zgubił, znaleziono portfel z dokumentami, jednak nie był to portfel Radka, a... Konrada! Czy to Konrad wyłączył swój telefon i poszedł w miasto z telefonem Radka, aby on i pozostali mieli alibi? Wszystko łapało, tylko cieć zgubił portfel. Przeszukać dokładnie mieszkanie i samochód, którym pewnie gdzieś go wywieziono. To moje obserwacje, wynikające z czytania na różnych portalach podawanych wiadomości. Nie muszę mieć racji:)
  Odpowiedz Oceń: 15 3 Zgłoś treść
 • Mój głos 2019-01-09 09:25:23
  Może to wydać się mało powaźne ( w tej sytuacji kazdy ślad jest waźny), ale kilka dni po zaginięciu śnił mi się ten młody człowiek. Widziałem go na jednym z ogródków działkowych.
  Odpowiedz Oceń: 7 3 Zgłoś treść
 • Matkatylkojedna 2019-01-09 08:38:55
  To już zaczyna być niepokojące. Kolejne zaginięcie młodego chłopaka w Olsztynie. Podobnie było w ubiegłym roku w Kortowie. I cisza. Za to w sieci pojawiły się mrożące krew w żyłach informacje, że młode osoby są porywane i mordowane w celach pozyskania narządów do przeszczepów. Czy Policja bada ten wątek?
  Odpowiedz Oceń: 12 2 Zgłoś treść
 • Betasss 2019-01-08 23:08:04
  Mam nadzieje ze jednak odnajdzie sie caly i zdrowy. Bardzo wspolczuje calej tej sytuacji jego mamie.
  Odpowiedz Oceń: 13 1 Zgłoś treść
 • Issru 2019-01-08 22:57:50
  ..a Jackowski juz pewnie wie...
  Odpowiedz Oceń: 4 4 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.