Fenomenalna walka Mameda Khalidova. Ryuta Sakurai nie miał szans

Data dodania: 2013-12-08 13:19:11, Iwona Starczewska
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

Dwie minuty i pięć sekund tyle potrzebował Mamed Khalidov, podopieczny olsztyńskiego klubu Arrachion MMA, by pokonać swojego rywala podczas gali KSW 25 we wrocławskiej Hali Stulecia. Khalidov duszeniem trójkątnym nogami zmusił przeciwnika do poddania się.

Najważniejszym pojedynkiem gali KSW 25 była walka rewanżowa Mameda Khalidova z silnym, japońskim fighterem Ryutą Sakuraiem. Zawodnicy walczyli ze sobą w 2010 roku. Po trzech rundach i dogrywce sędziowie orzekli wtedy remis. Obaj fighterzy nie byli zadowoleni z tego wyniku. Sobotnia walka obu zawodników ostatecznie zakończyła sprawę sprzed 3 lat. Mamed Khalidov nie dał żadnych szans japończykowi. Khalidov najpierw kilka razy trafił rywala w stójce, później walka przeniosła się do parteru i tam duszeniem trójkątnym nogami, Mamed udusił Sakuraia.

Cała walka trwała zaledwie dwie minuty i pięć sekund.

Doskonale podczas sobotniej gali zaprezentował się również drugi z olsztyńskich zawodników MMA, Aslambek Saidov, który pokonał, decyzją sędziów, Daniela Acacio i tym samym zatrzymał pas Międzynarodowego Mistrza KSW, który należy do niego od grudnia ubiegłego roku.

 

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • Aldona MARCAK, Olsztyn 2013-12-08 16:38:27
    Mamed szybszy i lekko szczuplejszy. Walczył jak fenomen MMA. Duża w tym zasługa żywienia metodą energetyczną w oparciu o tzw. ODPAROWANE WĘGLOWODANY. Widać to po większej sile i szybkości. Tylko pogratulować! *****
    Odpowiedz Oceń: 8 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.