Fałszywi policjanci znów atakują. Wyłudzili ponad 130 tys. zł!

Data dodania: 2019-02-08 14:15:38, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Fałszywi policjanci znów atakują. Wyłudzili ponad 130 tys. zł!

Olsztyńscy policjanci po raz kolejny ostrzegają przed fałszywymi policjantami lub pracownikami poczty. Tylko wczoraj dwie olsztynianki uwierzyły w historie oszustów i straciły łącznie 130 tysięzy złotych!

Tylko wczoraj w Olsztynie doszło do dwóch oszustw. Dwie starsze kobiety uwierzyły, że rozmawiają z funkcjonariuszami CBŚP i oddały oszustom oszczędności swojego życia. Seniorki straciły łącznie 130 tys. zł.

Policjanci po raz kolejny proszą o rozsądek i nieuleganie presji oszustów. Stróże prawa nigdy nie proszą o przekazanie pieniędzy obcej osobie ani nie informują telefonicznie o prowadzonych sprawach. Jeśli istnieje podejrzenie, że zadzwonił oszust, należy poinformować o tym kogoś z rodziny, a podejrzaną rozmowę natychmiast zakończyć.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • dshg 2019-02-08 15:14:06
    hmm a są jakeis ubezpieczenia od kradzieży "na wnuczka". ?? bo zastanawiam sie czy to nie są ustawki jak z wyludzeniem ubezpieczenia samochodowego
    Odpowiedz Oceń: 1 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.