E-rejestracja w Szpitalu Dziecięcym

Ostatnia aktualizacja 2014-07-15 13:07:51, Iwona Starczewska
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

Rejestracja dziecka do wybranej poradni specjalistycznej olsztyńskiego Szpitala Dziecięcego nie będzie już problemem. Teraz małych pacjentów można zarejestrować przez internet.

Fot. www.wssd.olsztyn.pl

Z takiej możliwości można skorzystać w przypadku poradni alergologicznej, chirurgicznej, gruźlicy i chorób płuc, dermatologicznej, nefrologicznej, neonatologicznej, ortopedycznej i preluksacyjnej.

Aby zarejestrować dziecko wystarczy wejść na stronę internetową szpitala www.wssd.olsztyn.pl, a następnie skorzystać z usługi ,,eRejestracja".

Rejestracja internetowa wymaga podania numeru ewidencyjnego małego pacjenta (nadany przy pierwszej wizycie w Przychodni Specjalistycznej) wraz z numerem PESEL dziecka, następnie należy wybrać poradnię i lekarza oraz zaznaczyć termin planowanej wizyty.

 

Źródło: WWiM/wssd.olsztyn.pl

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • jacek123456 2015-05-22 10:55:17
    pomysl totalnie bez sensu zeby zarejestrowac dziecko do lekarza przez internet trzeba podejsc do okinek pani w rejestracji i otworzyc konto... kto to wymyslil?
    Odpowiedz Oceń: 8 6 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.