Dzień po tragedii na jeziorze Kisajno. Strażacy wyciągają quada

Data dodania: 2018-02-13 12:09:22, spk
Ostatnia aktualizacja 2018-02-13 12:11:37
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Dzień po tragedii na jeziorze Kisajno. Strażacy wyciągają quada
Ilustracja do tekstu

Trwa akcja wyciągania quada z jeziora Kisajno po wczorajszym wypadku, w którym zginął mężczyzna. Strażacy od rana przygotowują akcję wydobycia pojazdu spod lodu.

Dziś od rana strażacy z Giżycka pracują na jeziorze Kisajno, gdzie wczoraj wydarzył się tragiczny wypadek.

Przypomnijmy, dwóch mężczyzn wjechało na lód quadem, za którym ciągnęli sanki. Pod mężczyznami załamał się lód. Jednego z mężczyzn nie udało się uratować – utonął.

Dziś strażacy wyciągaj pojazd spod lodu. Akcja jest trudna – strażacy wykorzystują specjalny poduszkowiec. Akcja strażaków może potrwać jeszcze kilka godzin.

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • jhgtfrdfghgfgh 2018-02-13 19:59:38
    a czemu nie pomoc drogowa? powinni to zostawic jako atrakcja dla nurków ;?
    Odpowiedz Oceń: 1 1 Zgłoś treść
  • Olsztyniak56 2018-02-13 14:25:19
    Niestety, śmierć na własne życzenie. Współczuję najbliższym, bo oni najbardziej są w tym wszystkim poszkodowani.
    Odpowiedz Oceń: 3 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.