Dwie kolizje na trasie Olsztyn - Olsztynek. Tworzą się ogromne korki

Data dodania: 2018-07-12 15:13:29, mjs
Ostatnia aktualizacja 2018-07-12 15:17:40
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Dwie kolizje na trasie Olsztyn - Olsztynek. Tworzą się ogromne korki
Fot. KMP Olsztyn

Uwaga, kierowcy! Dziś po południu na wylocie z Olsztyna, na trasie do Olsztynka doszło do dwóch kolizji. Na miejscu zdarzenia wprowadzono ruch wahadłowy. Na tym odcinku tworzą się ogromne korki.

Do dwóch kolizji doszło na wylocie z Olsztyna. W wyniku zderzenia z samochodów wyciekły płyny eksploatacyjne. Policjanci zmuszeni są czekać na drugą dostawę sorbentu, którym pokrywany jest asfalt, aby wyeliminować kolejne zagrożenia w ruchu.

W miejscu zdarzenia wprowadzono ruch wahadłowy. Na trasie tworzą się ogromne korki.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.