Domowy tyran zatrzymany

Data dodania: 2018-04-13 13:45:10, spk
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Domowy tyran zatrzymany

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 21-letni mieszkaniec gminy Ostróda. Mężczyzna usłyszał zarzuty naruszenia nietykalności, gróźb karalnych, włamania do pojazdu, kradzieży dokumentów i znęcania się nad partnerką i jej dziećmi.

W minioną niedzielę policjanci interweniowali w jednej z miejscowości w gminie Ostróda. Ze zgłoszenia wynikało, że partner pokrzywdzonej w trakcie awantury zaczął ją dusić i groził, że ją zabije. Następnie wybił szybę w należącym do niej samochodzie, z którego zabrał dokumenty oraz telefon komórkowy i zniszczył instalację elektryczną pojazdu czyniąc go niezdatnym do użytku. W trakcie prowadzonych czynności kryminalni ustalili również, że awanturnik znęca się psychicznie i fizycznie nad swoją partnerką i jej dwójką małych dzieci.

21-latek bojąc się konsekwencji prawnych uciekł z miejsca zdarzenia i ukrywał się przed policjantami. Funkcjonariusze ustalili jego miejsce pobytu i zatrzymali go. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzuty znieważenia, naruszenia nietykalności cielesnej konkubiny, gróźb karalnych, włamania do pojazdu, zniszczenia mienia, kradzieży dokumentów oraz znęcania się psychicznego i fizycznego. Częściowo przyznał się do zarzucanych mu czynów. Nie potrafił jednak wytłumaczyć swojego zachowania.

Na wniosek policjantów i prokuratora nadzorującego postępowanie sąd zastosował wobec 21-latka tymczasowy areszt. Mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi za kratkami.

Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.