''Depresja a patriotyzm''. Spotkanie z Marią Peszek w Olsztynie

Data dodania: 2018-10-30 10:57:57, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
''Depresja a patriotyzm''. Spotkanie z Marią Peszek w Olsztynie

Kontrowersyjna, niepokorna, otwarta, a przy tym pewna swego – taka jest Maria Peszek, znana artystka polskiej sceny muzycznej, która w Olsztynie pojawi się w nieco innej niż zwykle roli. Spotkanie będzie miało bowiem charakter otwartej dyskusji.

Maria Peszek to chodząca niepoprawność polityczna. Charakterna artystka i organiczny katalizator hejtu, od lat polaryzuje opinię publiczną swoją skandalizującą twórczością i bezkompromisowymi wypowiedziami. Niezmiennie obecna w jej tekstach polskość miesza się z religią, polityką i rolami społecznymi.

I to właśnie ta polskość ze wszystkich stron, polskość wspaniała i fatalna, niezwykła i kulawa, piękna i straszliwa będzie tematem spotkania z artystką w Olsztynie.

Dyskusja pod hasłem ''Depresja a patriotyzm'' odbędzie się w piątek 23 listopada w sali pod olsztyńskim amfiteatrem.

Start godzina 18.00. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Źródło: MOK Olsztyn

Komentarze (4)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.