Debata publiczna w Urzędzie Miasta

Data dodania: 2010-03-24 10:14:37, Iwona Starczewska
Ostatnia aktualizacja 2014-07-15 09:48:53
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

Wydział planowania przestrzennego wyłożył projekt nowego studium uwarunkowań i kierunków rozwoju miasta. Prace nad tym istotnym dokumentem trwają od wielu miesięcy. Dziś odbędzie się dyskusja publiczna nad rozwiązaniami przyjętymi w projekcie studium.

Studium umiejscawia w przestrzeni miasta wszystkie istotne dla jego rozwoju i funkcjonowania elementy - na przykład: drogi i cały układ komunikacyjny z transportem publicznym, centra handlowe, obiekty sportowe i rekreacyjne, oświatowe, lokalizacje dla przemysłu, biznesu itd.  

Dokument nie jest aktem prawa miejscowego. Poprzedza jednak wykonanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.  Wyłożenie projektu odbywa się  do 9 kwietnia 2010r . w Biurze Planowania Przestrzennego Urzędu Miasta Olsztyn, pl. Jana Pawła I 1, pok. 208, w godz. od 9.00 do 14.00 oraz na stronach internetowych Urzędu Miasta Olsztyn – www.gospodarka.olsztyn.eu  

Debata Publiczna dziś w Urzędzie Miasta w sali 219, o godz. 15.30. 


Źródło: Własne/UM Olsztyn

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • :? 2010-03-24 12:12:40
    a debaty dotyczące spraw miasta jak zwykle odbywają się wtedy, gdy większość ludzi pracuje :) podyskutujmy z emerytami i bezrobotnymi :):)
    Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.