Dał pieniądze, ale komputera nie dostał. Policja prosi o pomoc

Data dodania: 2018-10-10 12:49:25, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Dał pieniądze, ale komputera nie dostał. Policja prosi o pomoc
Fot. KMP Olsztyn

Olsztyńscy policjanci ds. przestępczości gospodarczej proszą mieszkańców o pomoc przy ustaleniu danych oszusta. Starszy mężczyzna wziął pieniądze za komputer, jednak sprzęt nigdy nie trafił do rąk kupującego. Klient stracił ponad tysiąc złotych.

Z ustaleń policjantów wynika, że starszy mężczyzna oszukał przynajmniej jedną osobę. Oszust oferował klientowi sprzedaż komputera. Gdy ten dał mu umówioną kwotę pieniędzy, ponad tysiąc złotych, podjerzany za chwilę miał wrócić ze sprzętem. Jednak ślad po nim zaginął.

Policjanci publikują wizerunek sprawcy. W ten sposób chcą ostrzec mieszkańców Olsztyna przed oszustem oraz ustalić jego tożsamość. Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na ten temat proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami. Można osobiście odwiedzić Wydział do walki z Przestępczością Gospodarczą przy ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 3 lub zadzwonić do osoby prowadzącej tę sprawę pod nr tel. 89 522 48 28. Informacje można wysłać także na maila: prasowy@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • Prawda 2018-10-10 18:26:35
    Jakim debilem musiała być osoba, która dała mu kasę i pozwoliła odejść bez komputera hahahhaha:D
    Odpowiedz Oceń: 1 2 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.