Czołówka na skrzyżowaniu Kanta-Witosa. 31-latek w stanie ciężkim trafił do szpitala

Ostatnia aktualizacja 2017-12-06 16:25:53, spk
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Czołówka na skrzyżowaniu Kanta-Witosa. 31-latek w stanie ciężkim trafił do szpitala

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Witosa i Kanta w Olsztynie. 43-letni kierowca dostawczego opla wymusił pierwszeństwo kierującemu citroenem, w wyniku czego doszło do czołowego zderzenia pojazdów. Kierujący citroenem w stanie ciężkim przebywa w szpitalu.

Wczoraj przed godziną 16.00 na ulicy Witosa doszło do groźnego wypadku drogowego, w wyniku którego na kilka godzin został zablokowany jeden pas ruchu. Kierowca opla podczas skręcania w lewo w ul. Kanta, nie ustąpił pierwszeństwa 31-letniemu kierowcy citroena. W konsekwencji doszło do czołowego zderzenia pojazdów. Kierowca citroena był zakleszczony w pojeździe, dzięki interwencji służb został wyciągnięty z auta i przewieziony do szpitala, gdzie przebywa w stanie ciężkim. 43-letni mieszkaniec Olsztyna, który kierował oplem w wyniku zdarzenia doznał niegroźnych obrażeń. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności wypadku.

Zgodnie z kodeksem karnym, za spowodowanie wypadku drogowego grozi kara pozbawienia wolności do lat 3 oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

 

Źródło: KMP Olsztyn

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • SylwesterJ 2017-12-07 15:20:33
    Tam już nie ma bezkolizyjnego lewoskrętu, jakby ktoś nie wiedział. A kierowcy na Witos zapi...ją po 100 km/h. Trzeba tam ostrożnie teraz w Kanta wjeżdżać.
    Odpowiedz Oceń: 3 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze