Czołowe zderzenie dwóch aut na DK 16 pod Biskupcem

Data dodania: 2018-11-08 09:26:28, mjs
Ostatnia aktualizacja 2018-11-08 09:29:50
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Czołowe zderzenie dwóch aut na DK 16 pod Biskupcem
Fot. KMP Olsztyn/Twitter

Dziś rano (8 listopada) na drodze krajowej nr 16 w okolicy Biskupca czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Obaj kierowcy trafili do szpitala.

Do zdarzenia doszło po godz. 8 na drodze krajowej nr 16 w miejscowości Rzeck w gminie Biskupiec. Z ustaleń policji wynika, że kierowca audi, jadąc w stronę Biskupca, podczas wyprzedzania, czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka volvo, którym podróżowały dwie osoby.

Obaj kierowcy trafili do szpitala. Droga w tym miejscu była częściowo zablokowana, a ruch odbywał się wahadłowo. Na miejscu tworzyły się duże korki, jednak droga jest już przejezdna.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • Volvo-user 2018-11-10 08:38:56
    I tym razem sprawcą jest kierwca audi. Niestety wobec kierowców audi, vw, bmw należy mieć wzmożoną czujność. Trzeba za nich niestety myśleć.
    Odpowiedz Oceń: 2 0 Zgłoś treść
  • mietek12 2018-11-08 12:51:03
    ciekawy ten model volvo, wygląda jak omega
    Odpowiedz Oceń: 0 2 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.