Czesław Małkowski: ''Niestety, polityczna uczciwość rzadko jest dziś w cenie''

Data dodania: 2014-12-01 11:56:14, Iwona Starczewska
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

Po przegranej w II turze wyborów samorządowych Czesław Jerzy Małkowski unika komentowania swojej porażki w starciu z Piotrem Grzymowiczem, któremu udało się uzyskać reelekcję. Małkowski na swoim fanpage'u umieścił jednak podziękowania skierowane do wszystkich tych, którzy oddali na niego swój głos. A jest za co dziękować - Małkowski otrzymał zaledwie 500 głosów mniej niż zwycięzca - Piotr Grzymowicz.    

- Z całego serca dziękuję za każdy oddany na mnie głos. Dziękuję wyborcom i osobom, które mnie wspomagały, że do końca we mnie wierzyliście. Niestety, polityczna uczciwość rzadko jest dziś w cenie. Ta cecha zginęła gdzieś zalana potokiem wulgaryzmów i niesłusznych oskarżeń – pisze Małkowski.

Przegrana w starciu o prezydencki stołek nie odsuwa jednak Małkowskiego od lokalnej polityki. Zapewnia o swojej aktywnej pracy w Radzie Miasta.

- Ja nie zamierzam spocząć na laurach. Dzięki pracy w Radzie Miasta będę starał się jak najbardziej przysłużyć się Olsztynowi. Moje hasło – Żeby ludzi łączyć, nie dzielić, wciąż mi przyświeca, dlatego dla dobra miasta chcę współpracować z każdym, kto będzie chciał uczynić Olsztyn lepszym – dodaje na fanpage'u Małkowski.

**

Przypomnijmy, w drugiej turze wyborów samorządowych Piotr Grzymowicz otrzymał 28758 głosów (50,46 proc.), Czesław Jerzy Małkowski 28235 głosów (49,54 proc). Uprawnionych do głosowania było: 134 075; frekwencja wyniosła: 43,35 proc, oddano 58 122 głosów, nieważnych głosów 1119 (1,93 proc.)

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • korek1 2014-12-01 22:04:51
    Panie Czesławie ja nie wierzę aby te liczenie było uczciwe. Trudno szkoda ale będziemy czekać a może Grzymowicz da się nagrać trzeba próbować bo widać dzisiaj trzeba być człowiekiem bez zasad aby trzymać się stołka.
    Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.