Cud natury nam umyka wrzucaj śmieci do śmietnika

Ostatnia aktualizacja 2011-06-06 11:15:43, Iwona Starczewska
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

To hasło przewodnie happeningu, który odbędzie się już dziś w południe przed olsztyńskim ratuszem. Udział w akcji wezmą olsztyńskie przedszkolaki, a celem akcji jest zwrócenie uwagi na problem jakim jest śmiecenie w lasach.

 

Happening będzie początkiem akcji informacyjnej prowadzonej przez Przedszkole Miejskie Nr 37 w Olsztynie, Nadleśnictwo Olsztyn, Olsztyńskie Centrum Edukacji Ekologicznej oraz przedszkola: PM 10, PM 2, PM 13, PM 15,  PM 17, PM 19,  PM 20,  PM 24, które skupione są w sieci placówek posiadających lub ubiegających się o Międzynarodowy Certyfikat „Zielona Flaga''.

 

Akcja prowadzona jest z okazji Międzynarodowego Roku Lasów pod nazwą „CUD NATURY NAM UMYKA… WRZUCAJ ŚMIECI DO SMIETNIKA”. Będzie ona polegała na rozmieszczeniu plakatów informacyjnych w Olsztynie i ościennych gminach, autobusach MPK oraz organizowaniu licznych happeningów inicjowanych przez  przedszkola i szkoły.

Cel jest jeden - zwrócić uwagę na ogromny problem jakim jest zaśmiecanie olsztyńskich lasów, które są przecież elementem regionu promowanego jako Cud Natury.

Źródło: inf. organizatora/własne

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.