Co robili policjanci na olsztyńskim stadionie? [FILM]

Ostatnia aktualizacja 2017-03-20 09:19:17, sm
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Co robili policjanci na olsztyńskim stadionie? [FILM]

Oddział Prewencji Policji z Olsztyna, Nieetatowy Pododdział Policji z Olsztyna oraz Przewodnicy Psów Służbowych wzięli udział we wspólnych ćwiczeniach, które odbyły się na stadionie w Olsztynie. Policjanci doskonalili taktykę skutecznego zabezpieczania różnego rodzaju imprez masowych oraz przywracania porządku.

Skuteczne zabezpieczenie różnego rodzaju imprez masowych i przejazdów kibiców zależy między innymi od szkoleń i umiejętności szczególnie w pododdziałach zwartych Policji. Po raz kolejny stadion w Olsztynie stał się na kilka godzin areną ćwiczeń dowódczo-sztabowych.

W ćwiczeniach wziął udział cały stan Oddziału Prewencji Policji z Olsztyna, I Kompania Nieetatowego Pododdziału Policji z Olsztyna oraz Przewodnicy Psów Służbowych.

Funkcjonariusze ćwiczyli różne warianty działań w przypadku zakłócania porządku przed kibiców podczas meczów piłkarskich, m.in. trenowali usuwanie agresywnych kibiców z poszczególnych sektorów na stadionie.

Ćwiczenia odbyły się w ramach podnoszenia kwalifikacji i umiejętności policjantów, którzy podczas każdego spotkania piłkarskiego dbają o bezpieczeństwo osób zgromadzonych na stadionie.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze