''Chrystus zmartwychwstał dla Ciebie''. Festyn ewangelizacyjny przed olsztyńskim ratuszem [ZDJĘCIA]

Data dodania: 2018-04-15 17:40:31, kru
Ostatnia aktualizacja 2018-04-15 17:43:11
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
''Chrystus zmartwychwstał dla Ciebie''. Festyn ewangelizacyjny przed olsztyńskim ratuszem [ZDJĘCIA]
Festyn ewangelizacyjny pod olsztyńskim ratuszem
Fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

W niedzielne popołudnie na placu przed miejskim ratuszem członkowie wspólnot neokatechumenalnych parafii pw. Matki Bożej Saletyńskiej w Olsztynie śpiewem i tańcem ogłaszali, że zmartwychwstał Jezus Chrystus.

Wspólna modlitwa, czytanie wybranych wersetów biblijnych, śpiew, taniec, a także prywatne świadectwa poznania Boga - wszystko to miało dziś miejsce w godzinach popołudniowych przed miejskim ratuszem w Olsztynie.

Uczestnicy niedzielnego zgromadzenia przekonywali, że zmartwychwstanie Chrystusa może zmienić życie każdego z nas "jeśli tylko mu na to pozwolimy". Wśród zebranych były ludzie starsi, jak również całe rodziny, a także młodzież.

To nie pierwsza religijna uroczystość zorganizowana pod miejskim ratuszem. W poprzednich latach miały miejsce m.in. publiczne różańce związane z tematyką aborcji czy też "nawróceniem narodu polskiego i Polaków".

Kolejne festyny ewangelizacyjne wspólnot neokatechumenalnych odbędą się w tym miesiącu jeszcze czterokrotnie.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.