Chcąc uniknąć zderzenia z autem potrącił pieszą [FILM]

Ostatnia aktualizacja 2017-10-12 12:11:08, spk
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Chcąc uniknąć zderzenia z autem potrącił pieszą [FILM]

Policjanci interweniowali w sprawie potrącenia 40-letniej kobiety przez kierowcę osobowego mercedesa. Na szczęście skończyło się tylko na ogólnych potłuczeniach.

Do zdarzenia doszło w okolicy ostródzkiego dworca. Policjanci ustalili, że kierujący mercedesem nie dostosował prędkości do warunków drogowych, nie zdążył wyhamować przed poprzedzającym go autem, które zaczęło skręcać w lewo. Kierowca mercedesa, aby uniknąć zderzenia, zjechał na lewy pas jezdni, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał na chodnik.

Efektem tego było potrącenie idącej tym chodnikiem pieszej. Pokrzywdzona 40-letnia mieszkanka miasta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Na szczęście skończyło się tylko na ogólnych potłuczeniach.

Mundurowi będący na miejscu zdarzenia, za rażące naruszenie przepisów w bezpieczeństwie w ruchu drogowym, zatrzymali 42-latkowi prawo jazdy. Wkrótce jego sprawą zajmie się sąd.

Źródło: KWP Olsztyn

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze