Centrum rozrywki na starówce ledwo otwarte, a już okradzione

Data dodania: 2019-07-17 18:15:00, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Centrum rozrywki na starówce ledwo otwarte, a już okradzione
Ktoś okradł niedawno otwarte centrum rozrywki Ale Zebra na starówce
Fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

Centrum rozrywki Ale Zebra na olsztyńskiej starówce zostało otwarte niespełna dwa tygodnie temu, a już nalazł się ktoś, kto postanowił ukraść drogi sprzęt, niezbędny do włączenia rozgrywki paintballu na arenie. Współwłaściciel lokalu wystosował do złodzieja apel.

Do zuchwałej kradzieży doszło w ubiegłym tygodniu, w sobotę, gdy ruszyła kolejna atrakcja lokalu - laser tag, czyli laserowy paintball, który nawiązuje do olsztyńskiego zamku. Z lokalu zniknęły tablet i telefon wraz z licencją i programem na nim zainstalowanym. Sprzęt był niezbędny do uruchomienia rozgrywki na arenie.

- W niedzielę 07.07 przed 21:00 spędziłeś u nas 5 minut, podczas których dokładnie oglądałeś elementy nagłośnienia, wyposażenie bilarda i odwiedziłeś górne zamknięte piętro – po co? Aby przejrzeć dokładnie wszystkie kartony i ich zawartość. Na koniec, nie czekając na swoją rodzinę, wybiegłeś bez pożegnania zostawiając mnie z wielkim problemem – pisze w apelu do złodzieja współwłaściciel lokalu Ale Zebra.

W dalszej części oświadczenia czytamy, że otwarcie atrakcji udało się, ale przy ogromnym wysiłku wielu osób.

- Na szczęście otwarcie się udało i wszystko już działa - dla każdego tylko nie dla Ciebie. Chcę byś wiedział, że kamery są po to bym mógł siebie i swoich klientów ochronić, aby u nas każdy mógł być bezpieczny, żeby w naszym Olsztynie było jak najmniej podobnych sytuacji. Oświadczam, że nie masz więcej wstępu do naszego lokalu i proszę o zwrot sprzętu do czwartku 18.07.2019 r. - podsumowuje współwłaściciel centrum rozrywki.

Jest to już druga kradzież w tym centrum rozrywki, które zostało otwarte 6 lipca. Wcześniej łupem złodziei padły m.in. bile do gry w bilarda.

Cześć, nazywam się Konrad i jestem współwłaścicielem Ale Zebry – bardzo proszę, pomóżcie nam i udostępnijcie ten post....

Opublikowany przez Ale Zebra Olsztyn Centrum Rozrywki Wtorek, 16 lipca 2019

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

 • curwer ecu 2019-07-18 15:08:06
  Gdyby to była reklama to ledwo rzucilibysmy na nią okiem, a po takiej promocji każdy będzie chciał się więcej dowiedzieć o tym lokalu.
  Odpowiedz Oceń: 10 4 Zgłoś treść
 • Ruda 2019-07-18 07:01:55
  Cos mi sie wydaje,ze ten lokal niedlugo zamkna...,bo to konkurencja dziala! Komus po prostu jest niewygodnie,ze otwarto nowy lokal,bo wtedy u tego kogos zyski spadaja!!
  Odpowiedz Oceń: 9 0 Zgłoś treść
 • Powodzenia 2019-07-17 20:22:57
  To kobieta czy mężczyzna. Na zdjęciu jakby to była kobieta....!!?? Ludzie się starają coś w życiu robić, wkładają w to mnóstwo czasu i zdrowia i pieniędzy, zatrudniają ludzi, dbają całymi dniami aby szło do przodu,stara się pracować z ludźmi a taką lub taki przychodzą i człowiekowi problemy sprawiają i to nie małe ....Jak to łatwo jest komuś przeszkadzać w życiu... Powodzenia w nowym biznesie i sukcesów.
  Odpowiedz Oceń: 11 3 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.