Celnicy zatrzymali na Lubelskiej pijanego kierowcę

Ostatnia aktualizacja 2017-06-19 10:12:48, sm
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Celnicy zatrzymali na Lubelskiej pijanego kierowcę

Ponad 2 promile alkoholu we krwi miał mężczyzna siedzący za kierownicą volkswagena passata, próbujący wyjechać ulicą Lubelską w Olsztynie na krajową „szesnastkę”. Zatrzymali go funkcjonariusze celno-skarbowi.  

Funkcjonariusze KAS ustawili posterunek przy drodze wylotowej z Olsztyna w kierunku Barczewa. Kontrolowali cysterny przewożące paliwa. Po godzinie 22.00 otrzymali sygnał od jednego z użytkowników drogi, o samochodzie, który jedzie na tyle dziwnie, iż prawdopodobnie prowadzi go pijany kierowca. Patrol dość szybko zlokalizował wskazane auto.

Początkowo kierowca volkswagena nie reagował na polecenia zatrzymania ani na sygnały dźwiękowe. Jednak po kilkusetmetrowym pościgu udało się go zatrzymać.

Na miejsce wezwano policjantów. Ci, po zbadaniu alkotestem stwierdzili, że kierowca pasaata jest całkowicie pijany i zdecydowali o jego zatrzymaniu.

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze