Burza w grudniu? Pogoda coraz bardziej zaskakuje

Ostatnia aktualizacja 2011-12-05 06:07:45, Łukasz Lewandowski
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

Wczorajszego popołudnia mieszkańcy Olsztyna przecierali oczy ze zdziwienia. Powodem tego była burza, która nawiedziła miasto


Burze w grudniu są bardzo nietypowe. Najczęściej bowiem mamy z nimi do czynienia latem, kiedy zjawiska te są najbardziej gwałtowne. Burze są efektem ścierania się ze sobą cieplejszych i zimniejszych mas powietrza.

Wczorajsza burza była krótkotrwała. Olsztynianom dane było usłyszeć jedynie kilka grzmotów, co i tak wzbudziło wśród nich ogromne zdziwienie. Meteorolodzy informują, że nie można wykluczyć kolejnych zjawisk tego typu w następnych dniach.

 

 

Łukasz Lewandowski

Źródło: własne

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.