Brawurową jazdą stwarzał zagrożenie, bo... spieszył się na egzamin [WIDEO]

Data dodania: 2019-02-12 14:33:30, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Brawurową jazdą stwarzał zagrożenie, bo... spieszył się na egzamin [WIDEO]
Screen z nagrania
Fot. KMP Olsztyn/Twitter

Pewien kierowca samochodu osobowego na gorącym uczynku został zatrzymany przez olsztyńskich policjantów na brawurowej jeździe. Mężczyzna tłumaczył, że stworzył zagrożenie na drodze, bo... spieszył się na egzamin.

Policjanci grzmią, że nieprawidłowe wyprzedzanie jest jedną z przyczyn wypadków drogowych. Za brawurową jazdę można zapłacić wysoką cenę. Przekonał się o tym kierowca samochodu osobowego, który podczas nieprawidłowego wyprzedzania stworzył zagrożenie na drodze.

Mężczyzna tłumaczył, że zdecydował się na taki krok, bo spieszył się na egzamin. Jego "popis" zarejestrowała kamera radiowozu. 20-latek stracił prawo jazdy, a sąd zdecyduje, kiedy odzyska dokument.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • 1234 2019-02-21 13:07:18
    NA STAŁE TEMU ........................ ZABRAĆ BO NIE SZNUJE ŻYCIA INNYCH FACWET WŁACZ MYSLENIE TO NIE BOLI JAK BY TO BYŁO JAK BY KTOŚ ZAJECHAL CI DROGE NARAŻAJĄC CIE NA TAKĄ SYTUACJE CO TY INNYCH
    Odpowiedz Oceń: 0 1 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.