Bracia Matraccy szkolą kadrę przed Mistrzostwami Świata

Ostatnia aktualizacja 2017-09-12 12:49:47, Iwona Starczewska
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Bracia Matraccy szkolą kadrę przed Mistrzostwami Świata
Fot. WWiM

Wielokrotni medaliści, mistrzowie fryzjerstwa, olsztynianie - bracia Matraccy przygotowują fryzjerską kadrę Polski przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Paryżu. W jednym z treningów uczestniczył marszałek województwa, który wspiera udział kadry w tegorocznym czempionacie.  

Mistrzowie świata: Andrzej i Paweł Matraccy, szkolą fryzjerską kadrę Polski przed nadchodzącymi mistrzostwami świata, które w tym roku odbędą się w dniach 17-18 września w Paryżu.

Przygotowanie zawodników do startu to bowiem złożony plan, wymagający wielu godzin treningów pod bacznym okiem trenerów, doświadczonych w tej dziedzinie.

Oprócz fryzur trzeba opracować i wykonać projekt makijażu i stroju modela manekina, co jest nie lada wyzwaniem dla osób zaangażowanych w takie przedsięwzięcie. Zawodnicy muszą posiąść wiedzę na temat kryteriów sędziowskiej oceny fryzur.

W ubiegłym roku podczas mistrzostw świata, które odbyły się w Seulu, reprezentacja Polski zdobyła dwa złote i cztery srebrne medale. Wśród medalistów (srebro) był mieszkający w Olsztynie Jacek Chamera.

W tym roku kadra pod okiem braci Matrackich liczy na podobne osiągnięcia.

Ostatniemu treningowi kadry przyglądał się marszałek województwa warmińsko-mazurskiego, Gustaw Marek Brzezin. Samorząd województwa wspiera bowiem udział naszych fryzjerów w tegorocznym czempionacie.

Źródło: WWiM/własne

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze