Bójka w tramwaju. Pijani koledzy pobili się o telefon [WIDEO]

Data dodania: 2019-07-19 13:24:30, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Bójka w tramwaju. Pijani koledzy pobili się o telefon [WIDEO]
Fot. SM Olsztyn

W poniedziałek, 15 lipca, wieczorem doszło do bójki w tramwaju. Dwaj pijani mężczyźni pobili się o telefon, który jeden miał zabrać drugiemu. Motorniczy poprosił o interwencję przejeżdżających tamtędy strażników miejskich.

Do niecodziennego zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 21:30. Przejeżdżający ul. Kościuszki strażnicy miejscy zauważyli, że motorniczy zatrzymuje tramwaj i włącza światła awaryjne. Okazało się, że w pojeździe doszło do bójki. Motorniczy poprosił o pomoc patrol. Funkcjonariusze rozdzielili bojących się kolegów, którzy pokłócili się o telefon.

Obaj mężczyźni byli pijani, w związku z tym trafili na izbę wytrzeźwień, a po jej opuszczeniu ponieśli konsekwencje za zakłócanie spokoju i porządku publicznego.

Dzięki szybkiej reakcji motorniczego, żadnemu z pasażerów nic się nie stało i nie doszło do żadnych uszkodzeń w tramwaju.

Źródło: własne/SM Olsztyn

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • Kulsona kolegi syn 2019-07-19 13:41:57
    Bardzo dobrze. Ścierwo do budy i do domu chłopa..na wytrzeźwienie.
    Odpowiedz Oceń: 6 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.