Bałtroczyk obraził działaczki PiS-u: ''Chce się być gejem''

Ostatnia aktualizacja 2017-03-20 20:50:58, ol
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Bałtroczyk obraził działaczki PiS-u: ''Chce się być gejem''
Fot. CEiIK Olsztyn

Olsztyński satyryk, Piotr Bałtroczyk, znany z cierpkich komentarzy politycznych, tym razem na swoim fanapage'u na Facebooku ocenił w niewybredny sposób urodę działaczek Prawa i Sprawiedliwości i... orientację seksualną Jarosława Kaczyńskiego.

Znany dziennikarz i satyryk Piotr Bałtroczyk znany jest ze swoich niedwuznacznych komentarzy otaczającego świata. Nie stroni od polityki i nie ukrywa swoich sympatii politycznych zarówno na szczeblu lokalnym – w rodzinnym Olsztynie, jak i centralnym – krytykując partię rządzącą.

Tym razem satyryk na swoim fanpage'u na Facebooku zamieścił wpis, który w kilku zdaniach obraził sześć osób, w większości działaczki Prawa i Sprawiedliwości.

Bałtroczyk nie przebierając w słowach nazwał kobiety PiS-u ''agresywnymi, bezczelnymi stworami''.

Jarosław Kaczyński nie lubi kobiet, wiem to na pewno. Właśnie dlatego twarzami swoich rządów uczynił grupę agresywnych,...

Opublikowany przez Piotr Bałtroczyk - profil oficjalny na 17 marca 2017

Komentarze (8)

Dodaj swój komentarz

 • zatorzanka 2017-03-22 17:01:37
  Za to w platformie były same piękności-chociażby Kopacz można by wymieniać,lubiłam Bałtroczyka ale już go nie lubię-wykazał się wybitnym chamstwem jako osoba publiczna i jako mężczyzna-WSTYD
  Odpowiedz Oceń: 4 2 Zgłoś treść
 • abbaye 2017-03-21 21:07:03
  No to zrób Pan, Panie ten ..jak to się u Was nazywa, i nie będziesz Pan musiał przeżywać rozterek.
  Odpowiedz Oceń: 2 2 Zgłoś treść
 • bulwa 2017-03-21 14:58:01
  Kiedy Bełtroczyk był trzeźwy?
  Odpowiedz Oceń: 3 2 Zgłoś treść
 • tt 2017-03-21 10:17:06
  Nie lubię PiSu, ale mister Tuławek Bałtroczyk chyba stracił poczucie wyważenia między satyrą, a chamstwem. Tak jak napisał Don - swoje przemyślenia można wyrażać w różny sposób. A może, niezależnie od urody pań z PiSu, próbuje dojść do głosu jego gejowska natura? Strzał w kolano.
  Odpowiedz Oceń: 8 4 Zgłoś treść
 • youreq 2017-03-21 00:23:53
  Pan Piotr nikogo nie obraził , ponieważ powiedział prawdę, a przecież prawda wyzwala, nieprawdaż?
  Odpowiedz Oceń: 16 10 Zgłoś treść
 • Satyr 2017-03-20 21:51:56
  Bronię Piotra Bałtroczyka , musiał użyć nazwisk bo panie te procesy myślowe mają proste jak budowa cepa, zatem i narzędzie adekwatne do nich. Nie podejrzewacie ,że subtelne metafory i aluzje są w ich zakresie myślowym.
  Odpowiedz Oceń: 20 9 Zgłoś treść
 • Don 2017-03-20 15:35:28
  Coś w tym jest, ale nie jestem za tym aby obrażać ludzi z imienia i nazwiska. Na tym polega dobry humor aby nieco sprawniej posługiwać się mową, słowami - powiedzieć cos ale tego nie mówiąc...
  Odpowiedz Oceń: 12 5 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.