Balonowe show dotrze do Olsztyna!

Data dodania: 2019-02-08 13:52:58, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Balonowe show dotrze do Olsztyna!

Międzynarodowe widowisko dla dużych i małych „Funny Balls Show”, w którym spełniają się najpiękniejsze sny, a marzenia najmłodszych stają się rzeczywistością – zawita do Olsztyna. Tego nie można przegapić.

Funny Balls Show, czyli bajeczne widowisko teatralne, w którym zobaczymy ponad 3 000 balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach – dotrze do Olsztyna.

- Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć! Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje – tego w Polsce jeszcze nie było! W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Szarla, księżniczki Szarlotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół - zachęcają organizatorzy wydarzenia.

To jednak nie koniec. W ramach show przygotowany będzie olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany z kilkudziesięciu błękitnych baloników i gigantyczne balony z niespodzianką w środku.

Całości dopełnią oryginalne postaci, cyrkowe triki, czy akrobaci na piłkach.

To niezwykle wydarzenie odbędzie się już 20 marca w auli Auditorium Maximum przy alei Wojska Polskiego 13.

Odbędą się dwa pokazy, o godzinie 10.00 i 18.30.

Bilety dostępne na biletyna.pl

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

 • anka222 2019-02-10 06:24:55
  Po prostu ''światowa rozrywka''
  Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
 • Młoda 2019-02-09 22:39:22
  Niesamowite. Szok. Szok. To co w innych metropoliach jest za 20-30 złotych w Polsce B jest dwa razy droższe. To jest szok.
  Odpowiedz Oceń: 7 0 Zgłoś treść
 • Ryszard Ochodzki 2019-02-08 21:52:08
  Niesamowite. Wodospad z kilkudziesięciu baloników. Szok, że takie cudo dotrze do Olsztyna. Szok. Jestem w szoku. Szok.
  Odpowiedz Oceń: 6 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.