AZS UWM Olsztyn odpadł z Pucharu Polski

Data dodania: 2010-01-03 17:39:51, kru
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

Nie udało się akademikom pokonać Jastrzębski Węgiel w ćwierćfianle Pucharu Polski. Akademicy przegrali 1:3 i to rywale awansowali do półfinału rozgrywek o Puchar Polski.

AZS UWM Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1:3 (20:25, 21:25, 26:24, 23:25).

AZS UWM Olsztyn: Paulo Anchieta Veloso Pinto, Jakub Oczko, Dawid Gunia, Paweł Siezieniewski, Wojciech Winnik, Marcelo Hargreaves Da Costa, Krzysztof Andrzejewski (libero) oraz Tomasz Józefacki, Tomasz Kowalczyk, Artur Jacyszyn, Maciej Kusaj, Tomasz Tomczyk.

Jastrzębski Węgiel: Adam Nowik, Grzegorz Łomacz, Pavel Abramov, Patryk Czarnowski, Benjamin Hardy, Pedro Azenha, Paweł Rusek (libero) oraz Sławomir Szczygieł, Sebastian Pęcherz, Sławomir Master.

Źródło: AZS UWM Olsztyn

Tagi: UWM AZS

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • azs fan 2010-01-03 19:29:01
    Nie udało się akademikom pokonać Jastrzębski Węgiel - z polskim to nie za dobrze...;) a co do chłopaków to szkoda
    Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.