Dziś jest: 19.04.2024
Imieniny: Adolfa, Leona, Tymona
Data dodania: 2015-05-18 12:18

sm

Awans młodziczek OKS Stomil Olsztyn do finałów Klubowych Mistrzostw Polski (zdjęcia)

Kolejny sukces młodziczek OKS Stomil Olsztyn. Tym razem piłkarki Dumy Warmii zajęły drugie miejsce w turnieju półfinałowym Klubowych Mistrzostw Polski Młodziczek U-13 i wywalczyły awans do centralnego turnieju finałowego.

Turniej rozgrywany był w Olsztynie na Orliku przy SP3. W turnieju brały udział po 2 najlepsze zespoły z województwa mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. To właśnie tu młodziczki OKS Stomil Olsztyn pokazały klasę, zajmując ostatecznie drugie miejsce w turnieju i torując sobie prawo do walki w finałach KMP.

Awans wywalczyły również młodziczki MUKS Praga Warszawa, które w olsztyńskim turnieju półfinałowym zajęły I miejsce wygrywając w finale 1:0 ze Stomilem.