Audi uderzyło w drzewo i spłonęło. Jedna osoba nie żyje

Data dodania: 2018-07-12 10:44:11, mjs
Ostatnia aktualizacja 2018-07-12 11:07:52
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Audi uderzyło w drzewo i spłonęło. Jedna osoba nie żyje
Fot. KMP Olsztyn

Dziś nad ranem policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło na terenie gminy Purda. W przydrożne drzewo uderzyło audi, które następnie spłonęło. Kierowca samochodu nie przeżył.

Do wypadku doszło dziś około godz. 4 nad ranem na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Prejłowo i Patryki w gminie Purda. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca osobowego audi z niewyjaśnionych przyczyn na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zderzenia auto się zapaliło.

Niestety, 28-letni kierowca samochodu zginął na miejscu. Dokładne okoliczności zdarzenia badają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.