Atrakcje dla dzieci w Olsztynie

Ostatnia aktualizacja 2018-01-12 13:16:11, RED
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Atrakcje dla dzieci w Olsztynie

Olsztyński Park Trampolin 7 Jump Street to miejsce atrakcyjnej rozrywki dla dzieci i dorosłych, w którym można spalić "kilka" kalorii i spędzić fajnie czas z rodziną, czy znajomymi.

Olsztyński Park Trampolin 7 Jump Street działa do roku i zdobył już serca setek dużych i małych fanów aktywnego wypoczynku. Jest to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc na mapie rozrywek Olsztyna, mieszkańcy miasta je pokochali.

O tym jak niebanalne jest to miejsce świadczy już intrygująca zewnętrzna żółta grafika na szarej hali, a wewnątrz.. jest jeszcze ciekawiej!

Do Parku Trampolin 7 Jump Street przychodzą skakać indywidualnie, rodzinnie lub pod okiem instruktora. Zapisują się na zorganizowane przez park rozrywki zajęcia (np. akrobatykę) albo skrzykują w gronie znajomych i przychodzą całą gromadą na dobrą zabawę. Skakanie mocno wciąga – niektórzy spędzają tu i po kilka godzin.

Otwarcie w Olsztynie parku trampolin sprawiło, że wiele szkół, również z regionu, decyduje się na organizowanie tu lekcji wuefu. Co można na nich robić? Podniebne akrobacje, grać w koszykówkę, siatkówkę czy zbijaka - to niebanalna forma ruchu znanych dyscyplin, dlatego chcą w niej uczestniczyć nawet ci, którzy na tradycyjnych lekcjach migają się od ćwiczeń. Szkoły mają możliwość wcześniejszej telefonicznej rezerwacji terminu lekcji, a w razie potrzeby park zapewnia transport autobusowy.

Trampoliny pokochały też panie, które chcą być  fit. Na zajęciach fitness w parku traci się bowiem dużo więcej kalorii, niż na zwykłym aerobiku czy w siłowni. No i jest dużo przyjemniejsze. Wszak nie bez powodu potocznie mówimy o skakaniu z radości.

7 Jump Street szczególnie przypadł do gustu osobom wyprawiającym dzieciom urodziny. W parku są dedykowane salki urodzinowe. - Mamy też telebim, na którym możemy puszczać filmy czy zdjęcia z jubilatem w roli głównej. Takie pokazy to często salwy śmiechu, mnóstwo komentarzy i dobrej zabawy – zapewnia Maciej Karuc, manager parku. W przerwie między szaleństwem, można uzupełnić spalone kalorie w parkowej kawiarni.

Parki trampolin są od lat znane w Stanach Zjednoczonych i na zachodzie Europy. Cieszą się ogromną popularnością, bo ich klienci szybko przekonali się, że beztroskie skakanie na batutach potrafi sprawić wiele radości. Stąd też popularność takich miejsc i u nas. Olsztyński park jest jednym z najmłodszych w kraju, ale już z wypracowaną świetną opinią. Na powierzchni ponad 1200 mkw. rozmieszczonych jest około 100 trampolin. Skakanie jest możliwe tylko po założeniu antypoślizgowych skarpetek (można je kupić na miejscu). W parku trampolin są też dwa duże baseny z gąbkami, w których bezpiecznie ląduje się po powietrznych ewolucjach. Więc salta i inne gimnastyczne akrobacje ujdą na sucho nawet nowicjuszom.

Park Trampolin 7 Jump Street

Olsztyn, Leonharda 7

czynny codziennie w godz. 9-21

7jumpstreet.pl

fb/7jumpstreet

Artykuł sponsorowany

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • Anonim 2018-01-16 16:50:25
    Tylko te trampliny by naprawili bo sie skakac nie da, takie zjechane.. nie ma konkurencji to sie nie staraja...
    Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze