Anita Lipnicka & The Hats w Olsztynie

Data dodania: 2018-06-13 13:42:50, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Anita Lipnicka & The Hats w Olsztynie

To będzie jeden z najlepszych koncertów tegorocznego Olsztyńskiego Lata Artystycznego. Już w lipcu na deskach amfiteatru wystąpi Anita Lipnicka z zespołem The Hats.

Anita Lipnicka zyskała popularność jako wokalistka popowego zespołu Varius Manx, z którym nagrała dwie płyty. W roku 2002 artystka nawiązała współpracę z Johnem Porterem. Pomimo różnych doświadczeń i odrębnej artystycznej przeszłości oboje stworzyli udany duet cieszący się uznaniem krytyków oraz szerokiej publiczności. 

W ubiegłym roku ukazał się najnowszy solowy album Anity „Miód i dym”, nagrany z zespołem The Hats, towarzyszącym jej stale na koncertach.

To właśnie w tym repertuarze i w tym scenicznym składzie zobaczymy Anitę na koncercie w Olsztynie.

 

Niedziela, 22 lipca, godz. 20.00
Amfiteatr im. Czesława Niemena w Olsztynie

Bilety w przedsprzedaży: 30 zł; od 9 lipca: 40 zł 
www.bilety.mok.olsztyn.pl
Informacja Kulturalna, E. Kruka 3 /pn-pt, 11-17/
Galeria DOBRO, Stare Miasto 24/25 / wt-nd, 12-20/

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.