Alarm pogodowy dla Olsztyna i okolic. Będą burze z gradem

Data dodania: 2019-06-07 13:45:56, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Alarm pogodowy dla Olsztyna i okolic. Będą burze z gradem

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla województwa warmińsko-mazurskiego. Meteorolodzy przewidują się wystąpienie burz z deszczem, a lokalnie spadnie też grad.

Kolejne ostrzeżenia meteorologiczne dla Warmii i Mazur. IMGW wydało alert pogodowy pierwszego stopnia. Meteorolodzy przewidują, że od godz. 14 do 23 wystąpią burze z deszczem, a lokalnie też z gradem. Miejscami spadnie od 20 mm do 40 mm opadów. Będzie też mocno wiało. Porywy wiatru mogą osiągać 80 km/h.

Ostrzeżenie wydano dla Olsztyna, powiatu olsztyńskiego oraz bartoszyckiego, braniewskiego, działdowskiego, elbląskiego, iławskiego, lidzbarskiego, nidzickiego, nowomiejskiego, ostródzkiego i szczycieńskiego.

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • Haha 2019-06-07 14:53:42
    Ostrzeżenia od tygodnia już są a burzy ani nie widać ani nie słychać w Olsztynie. Nie wprowadzajcie ludzi w błąd
    Odpowiedz Oceń: 6 1 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.