Agresywny mężczyzna nie zagraża już mieszkańcom Jarot

Data dodania: 2019-02-01 14:38:00, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Agresywny mężczyzna nie zagraża już mieszkańcom Jarot

Mieszkańcy olsztyńskich Jarot mogą odetchnąć z ulgą. Dziś policjanci poinformowali, że agresywny mężczyzna atakujący kobiety i dzieci został zatrzymany i tafił pod opiekę specjalistów.

Przypomnijmy, agresywny mężczyzna od połowy stycznia zaczepiał mieszkańców Jarot. Najpierw na ul. Wiecherta uderzył dwie przypadkowe kobiety w twarz. Kilka dni później jego ofiarą padł 10-letni chłopiec, który również otrzymał cios w twarz.

Więcej na ten temat pisaliśmy wczoraj: Agresywny mężczyzna atakuje przechodniów na Jarotach. Uniknie kary?

Jednak mieszkańcy mogą już odetchnąć z ulgą. Policjanci poinformowali, że 41-latek został zatrzymany.

- Wspólne działania pracowników MOPS-u i Policji spowodowały, że 41-latek został odizolowany i trafił pod opiekę lekarzy - mówi asp. Rafał Prokopczyk z KMP w Olsztynie.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (4)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.