40-lecie Uranii. Powtórzono mecz Warmii Olsztyn z Wybrzeżem Gdańsk [ZDJĘCIA]

Data dodania: 2018-10-10 11:48:26, red
Ostatnia aktualizacja 2018-10-11 15:39:14
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
40-lecie Uranii. Powtórzono mecz Warmii Olsztyn z Wybrzeżem Gdańsk [ZDJĘCIA]
Fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

Olsztyńska hala ma już 40 lat. Z tej okazji w ramach wydarzenia ''Wspomnień czar'' na parkiecie hali odbył się mecz pokazowy piłkarzy ręcznych I-ligowej Warmii Energa Olsztyn i występującej w PGNiG Superlidze Energi Wybrzeża Gdańsk, bo to właśnie te zespoły w 1978 roku „otworzyły” sportową działalność Uranii.

Dokładnie 10 września 1978 roku mecz towarzyski Warmii Olsztyn z Wybrzeżem Gdańsk zainaugurował otwarcie hali Urania. W miniony wtorek mecz powtórzono w ramach wydarzenia ''Wspomnień czar'' celebrującego 40-lecie Uranii. Naprzeciw siebie stanęły więc Warmia Energa Olsztyn oraz występująca w PGNiG Superlidze Energa Wybrzeże Gdańsk, która pokonała I-ligowego gospodarza 29:23.

40-lecie Uranii to jednak nie tylko sportowe wydarzenia. Podczas imprezy wystąpił między innymi zespół Czerwony Tulipan. Swoje umiejętności zaprezentowała także grupa olsztyńskich czirliderek Soltare.

Olsztynianie mieli okazję zobaczyć także wizualizację hali Urania po planowanej przebudowie.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.