35-latka piła piwo w parku, ''opiekując się'' małym dzieckiem [WIDEO]

Data dodania: 2019-03-15 11:18:07, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
35-latka piła piwo w parku, ''opiekując się'' małym dzieckiem [WIDEO]
Screen z nagrania
Fot. SM Olsztyn

Wczoraj, 14 marca, operator monitoringu zauważył kobietę, która piła piwo w olsztyńskim Parku Podzamcze. Okazało się, że 35-latka była pijana, a pod opieką miała małe dziecko.

Do zdarzenia dosżło wczoraj (14 marca) około godz. 16. Operator monitoringu miejskiego zauważył, że w Parku Podzamcze pewna kobieta pije piwo. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że pod jej opieką było małe dziecko. Na miejsce natychmiast pojechał patrol straży miejskiej.

Okazało się, że 35-latka była pijana. W jej organizmie krążyło ponad 2,3 promila alkoholu. Pijana kobieta została przekazana funkcjonariuszom z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Źródło: własne/SM Olsztyn

Komentarze (7)

Dodaj swój komentarz

 • 500+ 2019-03-18 20:30:14
  Dlatego właśnie picie alkoholu w miejscach publicznych jest zabronione ;)
  Odpowiedz Oceń: 1 0 Zgłoś treść
 • Kudo 2019-03-16 11:48:01
  Piwo jest napojem produkowanym dla ludzi nawet kobiet, w czy problem jak 1 piwko strzelila ? Januszowo olsztyńskie robi afere.
  Odpowiedz Oceń: 2 4 Zgłoś treść
 • kubuś 2019-03-15 17:48:34
  Z tego co wiem to Straż Miejska nie ma alkomatów , więc była badana na komendzie policji czas od wypicie do przyjazdu patrolu ,rozmowa, wezwanie policji przewiezienie jej do komisariatu to ok 30-40 min ( tak myślę)więc badanie nie było bezpośrednio po spożyciu.A 2.3 promila to ma się po długiej i ostrej imprezie , pytanie czy chlała z dzieckiem czy odebrała je od kogoś po imprezie .
  Odpowiedz Oceń: 4 0 Zgłoś treść
 • Rajek 2019-03-15 12:35:41
  Bezpośrednio po spożyciu w wydychanym powietrzu mogła mieć nawet 3,2 promila. Wynik taki ma się nijak do wpływu alkoholu na organizm. Należałoby odczekać 15-20 minut by podać w miarę przybliżoną wartość. A to piwo to może "Karmi" 2% dla matek karmiących, albo "1 na 100" 1%?
  Odpowiedz Oceń: 4 6 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.